AnasayfaHakkımızda

Lamino Ambalaj Hakkında , Misyon, Vizyon

Hakkımızda

Lamino Ambalaj 2013 yılında Siirt’de kurulmuştur. Firmamızın faaliyet alanı tekstil ve ambalaj sektörleri olmuştur.Sektörde faaliyet gösteren firmamız, 2013 yılından itibaren bu isimleri “Lamino Ambalaj ” markası altında toplamıştır.
Bu gün ise ambalaj, matbaa, tekstil ve promosyon gibi dört ayrı sektörde faaliyet gösteren “Lamino Ambalaj “ın ağırlıklı üretim alanı bez ambalaj sektörüdür.Firmamız, faaliyet gösterdiği diğer sahaları “doğal ambalaj üretimi” için araç olarak kullanmaktır.Bez çanta daha geniş anlamıyla bez ambalaj sektöründe “Ana İmalatçı Firma” olarak kabul gören Lamino Ambalaj, bu durumunu kuruluşundan itibaren üretim teknolojisini takip etmesi ve ürün kalitesini dikkate alarak makinalaşmasına borçludur.

Misyon

Türkiye genelinde geniş bir müşteri portföyüne sahip olan firmamız kuruluşundan bugüne kadar müşteri menuniyetini temel ilke edinmiş ve firma politikamızı da süreklilik esasına dayandırarak faaliyetlerini sürdürmüştür. Firmamız üretim aşamasından teslim aşamasına kadar ürettiği her üründe müşterilerimiz ile birlikte hareket ederek onların istekleri doğrultusunda en kaliteliyi en optimal eder ile üretmeyi üretimin temel koşulu olarak kabul etmiş ve uygulamıştır. İsteğe bağlı her türlü kumaştan üretimimiz mevcut olmakla birlikte; Sizlere en iyiyi, en güzel ve en kaliteli ürünleri sunmayı firmamıza ilke edindik.

Vizyon

Ürününüzü koyacağınız ambalaj aynı zamanda o ürünün ve tabiki firmanızın kartviziti olacaktır. Bu nedenle tasarımın doğru yapılması çok önemlidir. İşteLamino Ambalaj size bu konularda da alternatif sunacaktır.Firma ve ürününüzün marka olabilmesi için ambalajın öneminin farkındayız. Taşıma, koruma, bir arada tutma gibi fonksiyonların yanı sıra, üretmekte olduğumuz ambalaj için renk, grafik, logo, yazı biçimi, ambalaj malzemesinin dizaynı, raf yerleştirme sisteminde tüm yüzeylerin ne şekilde kullanılabileceği, firma reklamınızın etkinliği ve en uygun hangi malzemelerin kullanılması gerektiği gibi konularda karşılıklı değerlendirmelerle ortak bir nokta belirleyebilirsiniz.

© 2018 Design By Arasokak İstanbul

Lamino Ambalaj